Dobre wnętrza

Nowoczesne wanny do zabudowy, które pozwalają na przemyślane wykorzystanie przestrzeni w łazience  

Łazienka

Nowoczesne wanny do zabudowy, które pozwalają na przemyślane wykorzystanie przestrzeni w łazience  

26.04.2023

Ze względu na swój nowoczesny wygląd oraz wysoką funkcjonalność wanny do zabudowy pojawiają się w wielu łazienkach i pozwalają na łatwe stworzenie idealnej przestrzeni do kąpieli i relaksu. Warto zauważyć, że opcja zaprojektowania własnej zabudowy umożliwia bardzo dobre dopasowanie wanny do aranżacji całej łazienki, co okazuje się ważną zaletą dla osób, którym zależy na zachowaniu spójnego stylu. Co więcej, produkowane obecnie wanny wyróżniają się przemyślanymi wymiarami oraz wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów, które zapewniają domownikom większy komfort podczas kąpieli. Godne uwagi modele oferuje między innymi marka Laufen, która przy tworzeniu poszczególnych kolekcji współpracuje ze światowej klasy projektantami.

Funkcjonalne wanny do zabudowy z kolekcji Palomba – jakie są ich największe zalety?

Kolekcja wyposażenia łazienkowego Palomba zachwyca harmonią, prostymi kształtami i zachowaniem wysokiej estetyki. Z tego też powodu oferowane w jej ramach wanny do zabudowy wyróżniają się projektami zapewniającymi domownikom jak największą wygodę. Warto między innymi wspomnieć o przemyślanej długości wynoszącej 180 cm, która pozwala na komfortowe rozprostowanie nóg i na odprężenie się podczas dłuższej kąpieli. Ponadto odpływ, który znajduje się na środku, nie przeszkadza podczas relaksu i jednocześnie zapewnia szybkie odprowadzenie wody za sprawą wysokiej przepustowości. Warto również wspomnieć, że każda wanna do zabudowy z kolekcji Palomba została wykonana z wysokiej jakości akrylu sanitarnego, który wyróżnia się wyjątkową wytrzymałością. Co więcej, akryl sanitarny w połączeniu z podkładem z włókna szklanego zapewnia bardzo dobrą izolację termiczną, która pomaga w utrzymaniu pożądanej temperatury wody przez dłuższy czas.

Komfortowe wanny z kolekcji Laufen PRO – dla kogo będą godnym uwagi wyborem?

Nowoczesna kolekcja wanien do zabudowy Laufen PRO wyróżnia się funkcjonalnymi kształtami (prostokątnym lub owalnym), a także dużym wyborem rozmiarów, które można łatwo dopasować do mniejszych lub większych łazienek. Na uwagę zasługuje między innymi wanna do zabudowy o długości wynoszącej 190 cm, która dodatkowo cechuje się podwójnym oparciem pozwalającym na komfortową kąpiel we dwoje. Oprócz tego warto zauważyć, że we wszystkich modelach zastosowano delikatną linię oparcia o odpowiednim nachyleniu, dzięki czemu można wygodnie się położyć i odpocząć, a także z łatwością wykonać różnego rodzaju zabiegi pielęgnacyjne. 

Ponadto inwestorzy mogą zdecydować się na wanny wykonane z akrylu lub z materiału kompozytowego Marbond, który wyróżnia się bardzo dobrymi właściwościami termoizolacyjnymi, a także jest łatwy w czyszczeniu, co pozwala zmniejszyć zużycie środków czyszczących. Warto również wspomnieć, że Marbond jest niezwykle wytrzymały, a ewentualne uszkodzenia mechaniczne (takie jak zarysowania) można z powodzeniem naprawić za sprawą wykorzystania dedykowanego zestawu do renowacji.

Nowoczesna kolekcja Kartell·Laufen, która spełni wymagania wielu osób

Warto również zwrócić uwagę na wanny do zabudowy proponowane w ramach kolekcji Kartell·Laufen. Wyróżniają się one długością wynoszącą 170 cm i ergonomicznym oparciem, które pozwala na wygodne położenie się w wannie oraz na rozluźnienie podczas dłuższej kąpieli. Wanny pojawiające się w kolekcji Kartell·Laufen są wykonane z materiału kompozytowego Sentec, który również cechuje się łatwością utrzymania w czystości, a większość pojawiających się na nim zabrudzeń można usunąć miękką ściereczką. Ponadto materiał jest niezwykle przyjemny w dotyku i odnawialny, dzięki czemu można sprawnie pozbyć się z powierzchni wanny drobnych zarysowań. Warto również wspomnieć o funkcjonalnej półce odstawczej, która świetnie sprawdza się jako miejsce na kosmetyki czy akcesoria.

Chcesz
abyśmy
o Tobie
napisali?

Skontaktuj się z redakcją

Bądź zawsze
bieżąco

Zapisz się do newslettera i nie przegap
publikacji najnowszych artykułów