Co zrobić z rzeczami na czas rozwodu?

Sprzątanie

Co zrobić z rzeczami na czas rozwodu?

25.04.2022

Rozwód to trudny moment w życiu. Wiąże się z całkowitą reorganizacją obecnego życia. Zwykle wiąże się z bardzo silnymi emocjami. Dane statystyczne są bezlitosne i wskazują, że co trzecie małżeństwo kończy się rozwodem. Bez względu na to czy jest to burzliwa i nagła czy spokojna, wspólna decyzja obojga małżonków, wiąże się zwykle z wyprowadzką. Różnica jednak polega na tym, że w przypadku drugiej opcji mamy więcej czasu na znalezienie nowego miejsca zamieszkania.

Jeśli natomiast pomysł rozwodu pojawia się pod wpływem jakiegoś zdarzenia – np. dowiedzenia się o zdradzie małżonka – wyprowadzka zwykle przebiega bardzo gwałtownie i burzliwe. Często jedna z osób pozostaje nagle bez dachu nad głową … i z rzeczami, których nie ma gdzie podziać! Trudno o wyrozumiałość zranionej drugiej połówki, która znajduje się pod wpływem silnych emocji.

Zanim znajdziesz inne mieszkanie, do którego będziesz mógł się wprowadzić, musisz gdzieś “przeczekać”. Możesz poprosić o pomoc rodzinę czy bliskich znajomych. Z pewnością nie odmówią Ci noclegu. W ostateczności możesz przenocować kilka nocy w hotelu.

Większy problem natomiast pojawia się, kiedy masz do zabrania ze sobą dużą ilość swoich rzeczy. Zanim znajdziesz miejsce, gdzie możesz się na stałe wprowadzić zapewne minie kilka dni. Co przez ten czas zrobić z tymi wszystkimi rzeczami? Nie zawsze jest możliwe, aby zabrać je ze sobą do rodziny czy znajomych. Jeszcze większy problem pojawia się, kiedy planujesz na kilka nocy zostać w hotelu. Wtedy z pomocą przychodzi hotel dla rzeczy!

Czym jest Less Mess Storage i czemu to dobry pomysł?

Less Mess Storage to firma, która zajmuje się wynajmem boksów – w ofercie magazyny samoobsługowe. Elastyczna umowa pozwala na podpisanie jej nawet na kilka dni, dzięki czemu świetnie sprawdzi się również w nagłych, tymczasowych sytuacjach. Możesz wybrać metraż, który będzie Ci potrzebny.

Na stronie internetowej Less Mess Storage dostępne są wizualizacje, które pozwolą Ci na dobranie odpowiedniego rozmiaru boksu do Twoich potrzeb i pozwoli uniknąć sytuacji, w której będziesz płacić za puste miejsce. Możesz skorzystać również z porady doświadczonych pracowników Less Mess.

Boksy self storage – bezpieczne i wygodne rozwiązanie

Schowki do wynajęcia zamykane są na kłódkę, a każdy klient posługuje się indywidualnym kodem dostępu. Dodatkowo poszczególne boksy zabezpieczone są alarmem.

Less Mess Storage dba również o to, aby w każdym boksie panowały odpowiednie warunki. Dzięki temu przechowywane przedmioty nie niszczą się, co może mieć miejsce np. w wilgotnych, zimnych piwnicach czy komórkach w bloku.

Przechowalnia rzeczy w Warszawie

Less Mess Storage dostępne jest w 12 lokalizacjach w Polsce oraz 3 w Czechach. Już 6 Polskich miast ma dostęp do nowoczesnych, zgodnych ze światowymi standardami boksów samoobsługowych. ⅓ wszystkich obiektów w Polsce znajduje się w Warszawie. Less Mess Storage ma w stolicy aż 4 punkty! Znajdują się one przy ulicy:

  • Batalionów Chłopskich 114 B
  • Kosmatki 2
  • Ostródzkiej 50 A
  • oraz Al. Krakowskiej 271

Boksy magazynowe do wynajęcia dostępne również we Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Trójmieście

Mieszkańcy Wrocławia mają dostęp do dwóch obiektów – jeden znajduje się przy ulicy Pełczyńskiej 19. Drugi, świeżo otwarty przy ulicy Czekoladowej 89.

Kraków może również poszczycić się dwoma nowoczesnymi budynkami z boksami samoobsługowymi – w Kryspinowie 483 oraz przy ulicy Willowej 99, Modlniczka.

W stolicy wielkopolski – Poznaniu można skorzystać z usług Less Mess Storage przy ulicy Ostrowskiej 515 oraz Dąbrowskiego 550.

Mieszkańcy Trójmiasta również mają możliwość poznania Less Mess Storage. Boksy magazynowe dostępne są przy ulicy Energetycznej 13 w Kowalach oraz Sobieskiego 115 w Rumii.

Jeśli właśnie jesteś w kryzysowym momencie swojego życia i potrzebujesz przechować swoje rzeczy w bezpiecznym miejscu to Less Mess Storage i magazyny samoobsługowe będą świetnym wyborem.

Podobne artykuły

Chcesz
abyśmy
o Tobie
napisali?

Skontaktuj się z redakcją

Bądź zawsze
na bieżąco

Zapisz się do newslettera i nie przegap
publikacji najnowszych artykułów