Tęsknisz za lekkimi i zwiewnymi firankami i szukasz osłony, która będzie mogła je przypominać. Mamy dla ciebie równie estetyczne, jak też praktyczne rozwiązanie. Rolety transparentne to idealny sposób na zastąpienie w oknach standardowych firanek. Dzięki nowoczesnej osłonie okiennej zyskasz niepowtarzalną dekorację, będziesz mógł swobodnie obserwować widoki za oknem oraz skutecznie osłonisz wnętrze przed nadmiernym nasłonecznieniem.

Rolety transparentne do mieszkalnych i komercyjnych przestrzeni

Rolety transparentne będą ci dobrze służyć zarówno w domu, jak i w pracy. Nie tylko stworzą idealne warunki do wykonywania codziennych obowiązków, ale także zadbają o dobre samopoczucie i zdrowe oczy. Wysokiej jakości przezroczysty materiał filtruje światło dzienne w taki sposób, aby zapewnić wewnątrz pomieszczenia optymalną ilość naturalnego oświetlenia. To najlepsze rozwiązanie dla tych, którzy lubią przebywać i pracować w jasnych przestrzeniach, w których nie może istnieć ryzyko oślepienia monitora przez odbijające się w nim promienie słoneczne. Rolety transparentne to także idealna ochrona pomieszczenia przed nadmiernym nagrzewaniem.

Szukasz rolet do pokoju sypialnego? Zobacz nasz artykuł ,,Przytulna sypialnia. Sprawdź, jak ją urządzić.

Rolety transparentne do biura

Rolety transparentne są idealnym sposobem na stworzenie przyjaznego stanowiska pracy w biurze. Przezroczysta tkanina optymalnie chroni pracowników spędzających długie godziny przed monitorem komputera przed oślepiającym światłem słonecznym. Dzięki roletom transparentnym oczy nie męczą się, a filtrowane światło słoneczne rozjaśnia przestrzeń biura, co pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie. Tkaniny przezroczyste używane do szycia osłon przeciwsłonecznych prezentują się niezwykle świeżo i czysto. Nie wyblakną pod wpływem słońca i łatwo utrzymać je w czystości.

Firma Drutex posiada w swojej ofercie bogaty wybór okien PCV, drewnianych, aluminiowych oraz systemów tarasowych – oknawarszawa.pl/!

Jak prezentują się rolety transparentne

Rolety transparentne prezentują się w oknach subtelnie i lekko. Postrzegane są jako nowoczesna dekoracja, która nie tylko zapewnia wymarzoną prywatność, ale podnosi jakość codziennego życia. Przede wszystkim osłony okienne z transparentnego materiału są bardzo praktyczne. Przezroczysta tkanina nie przyciąga tak wiele kurzu jak klasyczna firanka. Nie żółknie i jest łatwa w utrzymaniu w czystości. Kolejną jej zaletą jest wysoka wytrzymałość i trwałość, co wyróżnia ją od standardowych firan.
Kiedy chcesz patrzeć na świat

Rolety transparentne pozwalają ci bez ograniczeń obserwować wszystko, co dzieje się na zewnątrz. Materiał spełnia zatem dwie funkcje: jest na tyle przezroczysty, że możesz bez przeszkód podziwiać widoki za oknem, a dodatkowo masz optymalnie chronione mieszkanie przed wpadaniem zbyt oślepiających promieni słonecznych.

Wyszukana estetyka osłon transparentnych

Rolety transparentne są dostępne w bardzo szerokiej palecie barw. Możesz wybrać materiał w jednolitym kolorze lub z wielobarwnym wzorem. Tkanina transparentna doskonale komponuje się z nadrukami. Jeśli tylko masz pomysł, to nie ma problemu, aby nanieść na przezroczystą roletę twój ulubiony motyw, zdjęcie, napis czy firmowe logo.

W kolejnym artykule dowiesz się więcej o elektronarzędziach przydatnych w domu: Najważniejsze typy urządzeń do warsztatu: wiertarka i wkrętarka. Jaką wybrać i czym się różnią?