Co na okna zamiast firanek – podpowiadamy

Dekoracje okienne

23.04.2019

Tęsknisz za lekkimi i zwiewnymi firankami i szukasz osłony, która będzie mogła je przypominać. Mamy dla ciebie równie estetyczne, jak też praktyczne rozwiązanie. Rolety transparentne to idealny sposób na zastąpienie w oknach standardowych firanek. Dzięki nowoczesnej osłonie okiennej zyskasz niepowtarzalną dekorację, będziesz mógł swobodnie obserwować widoki za oknem oraz skutecznie osłonisz wnętrze przed nadmiernym nasłonecznieniem.

Rolety transparentne do mieszkalnych i komercyjnych przestrzeni

Rolety transparentne będą ci dobrze służyć zarówno w domu, jak i w pracy. Nie tylko stworzą idealne warunki do wykonywania codziennych obowiązków, ale także zadbają o dobre samopoczucie i zdrowe oczy. Wysokiej jakości przezroczysty materiał filtruje światło dzienne w taki sposób, aby zapewnić wewnątrz pomieszczenia optymalną ilość naturalnego oświetlenia. To najlepsze rozwiązanie dla tych, którzy lubią przebywać i pracować w jasnych przestrzeniach, w których nie może istnieć ryzyko oślepienia monitora przez odbijające się w nim promienie słoneczne. Rolety transparentne to także idealna ochrona pomieszczenia przed nadmiernym nagrzewaniem.

Rolety transparentne do biura

Rolety transparentne są idealnym sposobem na stworzenie przyjaznego stanowiska pracy w biurze. Przezroczysta tkanina optymalnie chroni pracowników spędzających długie godziny przed monitorem komputera przed oślepiającym światłem słonecznym. Dzięki roletom transparentnym oczy nie męczą się, a filtrowane światło słoneczne rozjaśnia przestrzeń biura, co pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie. Tkaniny przezroczyste używane do szycia osłon przeciwsłonecznych prezentują się niezwykle świeżo i czysto. Nie wyblakną pod wpływem słońca i łatwo utrzymać je w czystości.

Jak prezentują się rolety transparentne

Rolety transparentne prezentują się w oknach subtelnie i lekko. Postrzegane są jako nowoczesna dekoracja, która nie tylko zapewnia wymarzoną prywatność, ale podnosi jakość codziennego życia. Przede wszystkim osłony okienne z transparentnego materiału są bardzo praktyczne. Przezroczysta tkanina nie przyciąga tak wiele kurzu jak klasyczna firanka. Nie żółknie i jest łatwa w utrzymaniu w czystości. Kolejną jej zaletą jest wysoka wytrzymałość i trwałość, co wyróżnia ją od standardowych firan.
Kiedy chcesz patrzeć na świat

Rolety transparentne pozwalają ci bez ograniczeń obserwować wszystko, co dzieje się na zewnątrz. Materiał spełnia zatem dwie funkcje: jest na tyle przezroczysty, że możesz bez przeszkód podziwiać widoki za oknem, a dodatkowo masz optymalnie chronione mieszkanie przed wpadaniem zbyt oślepiających promieni słonecznych.

Wyszukana estetyka osłon transparentnych

Rolety transparentne są dostępne w bardzo szerokiej palecie barw. Możesz wybrać materiał w jednolitym kolorze lub z wielobarwnym wzorem. Tkanina transparentna doskonale komponuje się z nadrukami. Jeśli tylko masz pomysł, to nie ma problemu, aby nanieść na przezroczystą roletę twój ulubiony motyw, zdjęcie, napis czy firmowe logo.

Podobne artykuły

Chcesz
abyśmy
o Tobie
napisali?

Skontaktuj się z redakcją

Bądź zawsze
na bieżąco

Zapisz się do newslettera i nie przegap
publikacji najnowszych artykułów