Gdzie kupić dobrej jakości rolety

Dekoracje okienne

22.12.2017

Tylko dobrej jakości rolety są funkcjonalne, wygodne w obsłudze i w wyjątkowy sposób upiększają okno. Możesz je znaleźć w renomowanym salonie firmowym. Doświadczeni specjaliści, zajmujący się na co dzień sprzedażą osłon okiennych, najlepiej doradzą i dostosują produkt do twoich indywidualnych potrzeb.

Jak stworzyć perfekcyjną dekorację okienną

Twoje okno potrzebuje pięknej i funkcjonalnej ozdoby? Warto zatem rozejrzeć się za roletami wysokiej jakości, bo tylko takie zapewnią długotrwałe i bezawaryjne użytkowanie. W naszym salonie firmowym znajdziesz bogaty wybór rodzajów osłon okiennych, a także szeroką gamę barw oraz wzorów tkanin. W takim miejscu możesz liczyć na bezpłatną i sprawną usługę pomiaru okna oraz dokładną wycenę. Pamiętaj, że tylko idealne dopasowanie osłon daje ci pewność, że rolety będą działały bez zarzutu, a twoje okno zostanie idealnie zasłonięte.

Jeśli chcesz zmienić dotychczasowy wygląd okna na bardziej atrakcyjniejszy, najlepsi doradcy chętnie pomogą ci wybrać odpowiedni rodzaj rolety. W naszym salonie firmowym znajdziesz takie rodzaje rolet, jak:

  • Roleta materiałowa – roleta wolno wisząca lub w kasecie
  • Roleta dzień noc – składająca się z naprzemiennych pasów transparentnych i zaciemniających
  • Roleta rzymska – układająca się w romantyczne fałdy
    a także:
  • Roleta zewnętrzna

Jak dostosować roletę do wybranej przestrzeni

Wszystkie rodzaje rolet idealnie dostosują się do każdego pomieszczenia mieszkalnego, przestrzeni komercyjnej, restauracji, gabinetu czy biura. Najbardziej uniwersalną opcją i najczęściej kupowaną są rolety materiałowe. Można je wybrać jako osłony wolno wiszące bądź w kasecie z prowadnicami. Te ostatnie są bardziej praktyczne oraz prezentują się w oknie wyjątkowo estetycznie.

Drugą, wyróżniającą się pod względem dekoracyjnym i praktycznym osłoną jest roleta okienna dzień-noc. Pięknie wyglądają zarówno na małych, jak i dużych przeszkleniach. Transparentne pasy tkaniny filtrują promienie słoneczne, tworząc w pomieszczeniu wyjątkowy nastrój.

Rolety rzymskie są znane i cenione od wieków. Ich zaletą jest oryginalny wygląd, który idealnie się sprawdza we wszystkich pomieszczeniach znajdujących się w mieszkaniu. Ze względu na niepowtarzalny wygląd rolety rzymskie upodobali sobie także właściciele lokali gastronomicznych oraz hoteli.

Dlaczego warto zamawiać rolety w naszej firmie

Rolety w oknach mają za zadanie pozytywnie odmieniać przestrzeń, dawać bezpieczeństwo oraz wygodę. W naszym salonie każdą ofertę przygotowujemy pod indywidualne wymagania klienta. Oznacza to, że w zamówieniu uwzględniamy interesujące cię opcje wyglądu, stylu, systemu sterowania, które są dostosowane do twoich możliwości finansowych.

Podobne artykuły

Chcesz
abyśmy
o Tobie
napisali?

Skontaktuj się z redakcją

Bądź zawsze
na bieżąco

Zapisz się do newslettera i nie przegap
publikacji najnowszych artykułów