Ponadczasowe żaluzje aluminiowe

Dekoracje okienne

23.05.2017

Żaluzje aluminiowe znane są jako ponadczasowa osłona okienna. Dzięki ich nowoczesnemu i eleganckiemu wyglądowi każde okno stanie się atrakcyjną ozdobą przestrzeni mieszkalnej lub komercyjnej. Aluminiowe lamele możesz dziś wybrać w kolorze, wzorze, strukturze, o jakim tylko sobie zamarzysz.

Poznaj zalety żaluzji aluminiowych

Jeśli decydujesz się na kupno żaluzji aluminiowych, na pewno znasz ich wiele zalet. Wiesz, że są praktyczne, proste w obsłudze, a przy tym nadają wnętrzom mieszkalnym specjalnego uroku. Bez problemu można je utrzymać w czystości.

Mocne strony żaluzji aluminiowych:

  • Trwałość nawet przy intensywnym użytkowaniu
  • Rozsądna cena przy najwyższej jakości
  • Do wyboru różne wymiary lameli aluminiowych: 25mm i 50mm

Jakie korzyści z wyboru aluminiowych żaluzji

Lekka i elegancka ozdoba okienna

Żaluzje aluminiowe idealnie sprawdzają się na dużych oknach. Są wykonane z lekkiego materiału. Lamele w jasnych kolorach powiększają optycznie przestrzeń i pięknie prezentują się także w małych oknach. Wyglądają zgrabnie, nie przytłaczają. Design żaluzji aluminiowych jest ponadczasowy i sprawdza się w lokalach mieszkalnych i komercyjnych.

Praktyczna osłona okienna

Jeśli cenisz sobie prywatność oraz pragniesz kontrolować ilość wpadającego światła do wnętrza mieszkania, to żaluzje aluminiowe są właśnie dla Ciebie. Dzięki ustawionym pod odpowiednim kątem lamelom, sam decydujesz, czy pomieszczenie ma być całkowicie rozjaśnione promieniami słonecznymi, czy ma panować w nim półmrok, czy zupełna ciemność.

Funkcjonalność żaluzji aluminiowych

Dzięki żaluzjom aluminiowym nie musisz się już irytować odbijającymi się promieniami słonecznymi w monitorze telewizora lub komputera. Lamele ustawione pod odpowiednim kątem potrafią zaciemnić pomieszczenie do 75%. Chronią także przed przegrzaniem się mieszkania, nawet na poddaszu, przestrzeni najbardziej narażonej na wpadanie gorącego powietrza. Żaluzje doceniane są także jako dobra izolacja termiczna, bowiem materiał z którego są wykonane ma możliwość obniżenia temperatury nawet do 15%.

Podobne artykuły

Chcesz
abyśmy
o Tobie
napisali?

Skontaktuj się z redakcją

Bądź zawsze
na bieżąco

Zapisz się do newslettera i nie przegap
publikacji najnowszych artykułów