Luksusowe dodatki do domu – lustra z ramą lustrzaną

Dodatki i akcesoria

Luksusowe dodatki do domu – lustra z ramą lustrzaną

24.06.2022

W niemal każdym domu znajduje się co najmniej jedno, a najczęściej kilka luster. Ich rola nie ogranicza się tylko do przeglądania się – stanowią elegancki dodatek, który podkreśla wystrój wnętrza, rozjaśnia je i nadaje wrażenie większej przestrzeni. Dużą popularnością cieszą się lustra z ramą lustrzaną. Do jakich wnętrz najbardziej pasują? Zapraszamy do lektury!

Lustro lustrzane – piękna dekoracja do wnętrz w różnym stylu

Ze względu na swój niezwykle dekoracyjny charakter, lustra w ramie lustrzanej skutecznie zwracają na siebie uwagę. Wiele modeli tego rodzaju luster posiada krawędzie z fazowanego szkła, co nadaje im jeszcze bardziej elegancki wygląd. 

Lustra w ramie lustrzanej perfekcyjnie oddają szykowny wystrój wnętrza w stylu Glamour. Nie oznacza to jednak, że nie można ich zastosować w przypadku innych nurtów aranżacyjnych. Warto w tym miejscu zwrócić uwagę na walory użytkowe luster. Oprócz głównej funkcji, czyli możliwości przeglądania się, lustra posiadają jeszcze jedną istotną zaletę – optycznie powiększają przestrzeń. Z tego względu są niezastąpione w małych lub wąskich pomieszczeniach. Lustro z ramą lustrzaną stanowi idealny wybór np. do wąskiego przedpokoju, niewielkiej sypialni czy małej łazienki. 

Gdzie można powiesić lustro z ramą lustrzaną?

Najbardziej oczywistymi miejscami dla luster są oczywiście przedpokój oraz łazienka. W nowoczesnych aranżacjach, lustra uzyskały znacznie szersze zastosowanie. Znajdują dla siebie miejsce np. w elegancko urządzonym, nowoczesnym salonie, domowym gabinecie czy też w garderobie. W roli efektownej dekoracji pomieszczenia doskonale sprawdza się już pojedyncze lustro lustrzane, ale ciekawym pomysłem jest również umieszczenie kilku małych luster o różnych wymiarach i kształtach obok siebie.

Kto powiedział, że lustro musi być powieszone na ścianie? We współczesnych aranżacjach wnętrz coraz częściej można spotkać się z lustrami stojącymi. Takie rozwiązanie jest często stosowane w nowoczesnych sypialniach. Zaletą lustra stojącego jest możliwość zobaczenia całej sylwetki, co w przypadku luster wiszących nie zawsze jest możliwe. 

Luksusowe dodatki do domu sprawiają, że każda aranżacja zyskuje bogaty i wyrafinowany charakter. Przy planowaniu aranżacji wystroju, warto pamiętać o zachowaniu umiaru – zbyt duża ilość dodatków może przytłoczyć wnętrze. 

Wybierz eleganckie lustra w ramie lustrzanej do swojego domu

Trudno sobie wyobrazić nowoczesne wnętrze bez dodatku stylowych luster, które podkreślą charakter wystroju i sprawią, że nawet niewielkie pomieszczenie będzie wydawało się bardziej przestronne.

Internetowy sklep Modern Classic Home dysponuje pełną gamą luksusowych dodatków do domu, wśród których nie brakuje również nowoczesnych luster w ramie lustrzanej w wielu rozmiarach do wyboru. Ręcznie wyprodukowane na zamówienie lustra zachwycają drobiazgowym wykonaniem i prezentują się niebywale elegancko w każdym wnętrzu. Chcesz się o tym przekonać? Odwiedź sklep Modern Classic Home i zapoznaj się z jego szeroką ofertą!

Podobne artykuły

Chcesz
abyśmy
o Tobie
napisali?

Skontaktuj się z redakcją

Bądź zawsze
na bieżąco

Zapisz się do newslettera i nie przegap
publikacji najnowszych artykułów