Komplet złotych sztućców, który możesz myć w zmywarce – przegląd ofert

Dodatki i akcesoria

Komplet złotych sztućców, który możesz myć w zmywarce – przegląd ofert

02.02.2022

Komplet złotych sztućców to bardzo modny element do kuchni i jadalni. Nic dziwnego, nie tylko zachwyca swym złotym kolorem, ale też wygląda bardzo elegancko na stole.

Większość kompletów złotych sztućców możesz myć tylko ręcznie. Sprawdź, które komplety złotych sztućców umyjesz w zmywarce! Przygotowałam trzy propozycje do 200 zł.

Komplet złotych sztućców ABELE z HOMLA

Zestaw Abele z kolekcji Basic składa się z 16 elementów: 4 łyżek stołowych o długości 20 cm, 4 widelców o długości 20 cm, 4 noży o długości 22 cm i 4 małych łyżeczek o długości 14 cm. 

Sztućce mają klasyczne, proste kształty. Są lekkie, poręczne i wykonane ze stali nierdzewnej. Czy złote sztućce można myć w zmywarce? Komplet Abele jak najbardziej. Nie stracą swojego koloru ani blasku. Kupisz je w sklepie internetowym Homla na promocji za 49,99 zł. Cena regularna kompletu to 129 zł. 

komplet złotych sztućców Abele
Komplet złotych sztućców Abele mają proste kształty. Są też bardzo lekkie i poręczne. Źródło zdjęcia: strona producenta Homla. 

Komplet złotych sztućców ERNESTO z LIDLA 

Na ten 16-elementowy zestaw Ernesto ze sklepu internetowego Lidl składają się: 4 łyżki o długości około 20,8 cm, 4 widelce o długości około 21,4 cm, 4 noże o długości około 23,2 cm i 4 łyżeczki o długości około 14,4 cm. Jest to więc wprost idealny zestaw dla 4 osób. 

Sztućce wykonane są ze stali szlachetnej. Dlatego, nie musisz się martwić o zarysowania czy utratę koloru. Bowiem są to sztućce do mycia w zmywarce. Ten komplet kupisz za 89,90 zł w sklepie online Lidla.

komplet złotych sztućców Ernesto
Komplet złotych sztućców Ernesto z Lidla zachwyca przede wszystkim swoją niską ceną. Źródło zdjęcia: strona producenta Lidl. 

Komplet złotych sztućców MARTELLO z HOMLA

Kolejna propozycja ze sklepu online Homla, tylko tym razem – w nieco wyższej cenie. 

Zestaw złotych sztućców Martello z kolekcji Basic przeznaczony jest dla 6 osób. Składa się z 24 elementów: 6 łyżek obiadowych, 6 noży, 6 widelców oraz 6 łyżeczek. 

Sztućce mają zaokrąglone krawędzie i młotkowane rączki. Wykonane są ze stali nierdzewnej. Stal nierdzewna jest odporna na uszkodzenia i korozje, dlatego są to kolejne złote sztućce, które można myć w zmywarce. Kupisz je w sklepie online Homla za 179 zł. 

komplet złotych sztućców Martello
Komplet złotych sztućców Martello wyróżniają się młotkowanymi rączkami i zaokrąglonymi krawędziami. Źródło zdjęcia: strona producenta Homla.

Myślę, że powyższym zestawieniem pomogłam Ci wybrać najbardziej odpowiedni komplet złotych sztućców do 200 zł, przeznaczony do mycia w zmywarce. Jeżeli masz jakieś pytania – pisz śmiało w komentarzu! Z chęcią odpowiem. 

Podobne artykuły

Chcesz
abyśmy
o Tobie
napisali?

Skontaktuj się z redakcją

Bądź zawsze
na bieżąco

Zapisz się do newslettera i nie przegap
publikacji najnowszych artykułów