Odkurzacze CycloVac – co je wyróżnia?

Sprzęty domowe

Odkurzacze CycloVac – co je wyróżnia?

12.12.2019

Odkurzacze centralne Cyclo Vac, branżowego potentata z Kanady, są jednymi z najpopularniejszych w naszym kraju. Wśród bardzo mocnej konkurencji na rynku, cieszą się niesłabnącą popularnością, w głównej mierze dzięki bardzo dobrym parametrom, niezawodnej wydajności i wysokiej jakości wykonania. Co wyróżnia każdy pochodzący z Kanady odkurzacz centralny? Przedstawiamy jego największe zalety!

Odkurzacz centralny – zestaw dla wymagających

Jeśli decydujesz się na zamontowanie w swoim domu odkurzacza centralnego, to znak, że cenisz sobie większy komfort użytkowania, dokładność sprzątania oraz czystsze powietrze, niż ma to miejsce w przypadku używania klasycznego odkurzacza przenośnego. Kanadyjska firma rozumie te oczekiwania, dlatego już od ponad pięćdziesięciu lat tworzy produkty uznawane za jedne z najlepszych na świecie. Wykorzystując wysokiej jakości podzespoły i korzystając z doskonałych rozwiązań konstrukcyjnych, zapewniają wyjątkową trwałość i moc swoich urządzeń. W wybranych modelach popierają to także pięcioletnią gwarancją na różnego rodzaju akcesoria, aż dwudziestopięcioletnią na silniki i podzespoły elektryczne (dla modeli Black Edition dostępna za dodatkową opłatą), aż do dożywotniej gwarancji na obudowę całej jednostki. Mogą sobie pozwolić na tak długą gwarancję, ponieważ ich produkt zabezpieczony jest stalą najwyższej próby, pokrytą termoutwardzalną farbą.

Masz problem z usterką odkurzacza? Sprawdź najczęstsze awarie odkurzacza centralnego.

Odkurzacze Cyclo Vac – co jeszcze mają w sobie?

Prawdziwym sercem układu sprzątającego jest jednostka centralna. Kanadyjczycy w małych, zgrabnych i bardzo estetycznych obudowach zamknęli wyjątkowo mocne silniki, które pozwalają na bardzo efektywne sprzątanie całej powierzchni, również w miejscach najbardziej oddalonych od jednostki centralnej. Równie ważny jest fakt, że gwarantują one stałą i niezmienną moc ssącą, niezależnie od wybranego sposobu filtracji. Stożkowa podstawa turbiny maksymalizuje przepływ powietrza. Mimo potężnej mocy zamkniętej w obudowie, całość jest bardzo cicha, dzięki gumowym elementom wygłuszającym oraz piance akustycznej. Dodatkowo posiada także system antywibracyjny, który tłumi drgania urządzenia.

Odkurzacz centralny Cyclo Vac w trosce o układ oddechowy

Bardzo dużą wadą tradycyjnych odkurzaczy przenośnych, jest to, że wzniecają kurz, a powietrze po filtrowaniu wychodzi z urządzenia do pomieszczenia. Z kolei odkurzacz centralny jest bardzo dobry dla alergików, bowiem po przefiltrowaniu pyły wyrzucane są na zewnątrz budynku. Filtry zamontowane w produktach Cyclo Vac mają właściwości mikrobójcze i zapobiegają wzrostowi grzybów oraz bakterii, które są tak niezdrowe dla alergików. Produkty Cyclo Vac wyposażone są także w filtr pyłu węglowego. Dodatkowo czujniki zamontowane w odkurzaczu wskazują, kiedy nadchodzi konieczność wymiany filtra. Odkurzacz posiada także inne przydatne wskaźniki, jak na przykład ten ostrzegający o zapełnieniu worka, znacznym zużyciu filtra czy zalecanym przeglądzie. Dlatego łatwo będzie nam dbać o nasz odkurzacz centralny. Sklep do którego udamy się po produkty zamienne, nie będzie miał kłopotów z ich znalezieniem lub ewentualnym zamówieniem w przypadku braków na stanie.

Podobne artykuły

Chcesz
abyśmy
o Tobie
napisali?

Skontaktuj się z redakcją

Bądź zawsze
na bieżąco

Zapisz się do newslettera i nie przegap
publikacji najnowszych artykułów